O Nas

Pita zawsze była wszechobecna na stołach w krajach Bliskiego Wschodu. W ostatnich latach można zauważyć wzrost zainteresowania tym wypiekiem w innych częściach świata.

Ze względu na to, że każdy z regionów charakteryzuje się unikalnymi przepisami i smakami, istnieje niekończąca się lista chlebów Pita do wypróbowania.

Jednak nie wszystkie odmiany chleba Pita są zdrowe, a te które są pożywne, nie będą posiadać Twojego ulubionego smaku.

Dlatego przedstawiamy “EKMEK”

W Ekmek, najlepsza jakość i obsługa są naszym priorytetem. Od lat współpracujemy z hurtowniami i restauracjami, aby dostarczać mieszkańcom całej Europy i Polski świeżo upieczony chleb pita prosto na talerz.

 

Naturalne i Pyszne

Połączyliśmy przepisy kilku pokoleń, aby stworzyć przepyszny smak oraz zapach chleba, jakiego jeszcze nie próbowałeś/aś!

Ciasto przygotowywane jest zgodnie z recepturą zakładową. Zależy nam, aby gotowy produkt posiadał czystą etykietę dlatego nie używamy gotowych mieszanek piekarskich oraz sztucznych dodatków.

NASZA MISJA

Dostarczanie klientom Pity, która smakuje tak, jakby dopiero została wyjęta prosto z pieca.

Nasza wizja

Zróżnicowana kulturowa różnorodność i przepisy na Pitę, które są zarówno zdrowe, jak i pyszne.

Miękkie, płaskie oraz lekkie ciasto to dokładnie to czego powinieneś/aś oczekiwać po spróbowaniu pierwszego kęsa Pity EKMEK.….

pita original do kebabów
chlebek pita

ZACHOWUJE ŚWIEŻOŚĆ W OPAKOWANIU

Każdy nasz chleb Pita jest zamknięty w ekologicznym opakowaniu, które pozwala zachować smak i świeżość, zapewniając wilgotny, miękki smak już po pierwszym kęsie.

WYJĄTKOWY SMAK

Wytwarzany z całkowicie naturalnych składników i najlepszej mąki, nasze Chleby Pita zapewniają wartości odżywcze, nie tracąc przy tym ulubionego smaku…

SZYBKA DOSTAWA W EUROPIE

Współpracujemy z firmami logistycznymi, upewniając się, że Twoja Pita zostanie dostarczona prosto do Ciebie w całej Europie. Gwarantujemy, że Twoja Pita dotrze świeża.

Godziny Pracy:

Poniedziałek-Piątek:
08.00-17.00

Adres:

Al. Krakowska 8, 05-552
Wola Mrokowska, Poland

Obserwuj Nas